Магнітно-резонансна терапія MBST - новітній метод лікування хребта і суглобів

Лікування хребта без операцій, без побічних ефектів і без хворобливих відчуттів - чи можливо це? Так, німецька технологія MBST, розроблена А. Мунтерманном, дозволяє ефективно провести лікування суглобів, хребетних дисків і хребта в цілому за гранично короткий проміжок часу. А найголовніше, для цього достатньо полежати на спеціальній кушетці!

Особливості німецького методу MBST

Магнітно-резонансна терапія

У 1999 році А. Мунтерманн створив апарат MBST, який представляє з себе спеціальне ліжко-кушетку. Сьогодні дана технологія широко застосовується більш, ніж в 28 країнах світу, а ефект від проходження лікувальних процедур вельми позитивний.

Нуклеарна магнітно-резонансна терапія дозволяє усунути причини появи захворювання, а не його симптоми. При цьому, терапевтичний ефект після проходження процедур на кушетці триває більше, ніж п'ять років.

MBST - апарат відкритого типу, який працює на базі магнітного резонансу MRI і управляється дистанційно, за допомогою комп'ютера.

Як працює прилад? Електронні та біомагнітні поля впливають на клітини людини і активізують обмін речовин. В результаті, пошкоджені клітини оновлюються і зникають больові відчуття. Під дією нуклеарного магніто-резонансу оновлюються шляхи пошкоджених зон тіла людини і оживляються хрящові клітини.

За невеликий курс лікування в 10 сеансів, де терапія триває не менше 60 хвилин, можна значно поліпшити стан суглобової тканини і повністю позбутися від больових відчуттів.

Ефективність MBST

Апарат MBST

MBST-терапія магнітним резонансом ефективна при:

  • Спортивних травмах;
  • Артриті плеча, ліктя, суглоба кисті руки і пальців;
  • Артриті суглобів стопи;
  • Остеохондрозі;
  • Артриті хребетних суглобів;
  • Появі напруги в лікті, зв'язках або м'язах;
  • Розпаді міжхребцевих хрящів.

Крім цього, лікування німецької технологією магнітного резонансу здатне всього за 7-9 днів відновити життєдіяльність пошкоджених клітин пошкодженої тканини людини.

Неінвазивний і безболісний метод лікування хребта

Що можна вилікувати за допомогою MBST

Лікування за допомогою MBST відрізняється не тільки своєю ефективністю, а й безболісністю і надійністю.

Під час сеансу пацієнт може відчувати різні відчуття, наприклад, пощипування, тепло, коротке відчуття болю. Це вказує на те, що терапія просувається успішно.

Магнітний резонанс використовується в медицині не один десяток років. Вже давно медики встановили, що вплив магнітним резонансом не дає побічних реакцій і ефектів. Тому, методика вважається цілком безпечною і надійною.

Доведено, що прилад діє тільки на пошкоджені клітини, а здорові клітини не здатні вловлювати сигнал магнітного поля MBST.

Технологія широко використовується в приватних і державних медичних центрах країн Європи, а незабаром очікується і дозвіл на застосування методу в США.

MBST - передовий медичний апарат, який здатний не тільки вилікувати хребет, але і запобігти розвитку грижі в спинному відділі.

Пройти лікування хребта і суглобів кінцівок можна в Німеччині, Австрії, Туреччини, Чехії, Англії та інших країнах.