Лікування від алкоголізму та наркоманії за допомогою імплантів (підшивання) в Україні. Ефективність підшивання від залежності.

Щороку у світі близько 3 млн людей помирають від згубного впливу алкогольної залежності - це близько 5,3% відсотка серед загальної смертності від усіх інших хвороб. У випадку наркотичної залежності: тільки за 2019 рік кількість осіб залежних від наркотиків зросла до 35 млн людей по всьому світу, при чому лише 1 із 7 хворих отримує відповідне ефективне лікування. Часті рецидиви та відсутність сили волі у хворих спонукала спеціалістів до створення ефективного методу лікування - лікування від алкоголізму т наркоманії за допомогою імплантів (метод підшивання)

То як вберегти життя та подарувати свободу людині, залежній від алкоголю?

Метод підшивання допомагає побороти алкоголізм та наркоманію.
Що таке підшивання і як метод діє?

як побороти алкоголізм

Все частіше при лікуванні залежності від алкоголю та наркотиків використовується медикаментозна терапія. Задля максимального ефекту лікувальної терапії використовується метод підшивання - це процедура, під якої під шкіру людини у важкодоступне місце, наприклад у спину, вшивається імплант, з ефективними діючими препаратами проти залежності.
Серед найвідоміших - це налтрексон та дисульфірам.
Налтрексон - ефективний у боротьбі з полінаркоманією (залежність від декількох психотропних речовин, опіатів: героїн, опіум, метадон, оксикодон), а також при залежності від алкоголю - налтрексон блокує вплив наркотиків та алкоголю на центральну нервову систему. Налтрексон не викликає у хворого звикання і є абсолютно безпечним у застосуванні, а у випадку підшивання капсули налтрексону під шкіру дозволяє отримати максимальний позитивний ефект на пацієнта.
Інший препарат у лікуванні алкогольної залежності - дисульфірам - викликає непереносимість алкоголю у будь-якій кількості, викликає різкий рефлекс на надходження спирту до організму: появу нудоти, блювоти, часте запаморочення, тахікардію та подразнення шкіри, що поступово буде викликати стійку відразу у хворого до спирту, а мозок буде запам’ятовувати неприємні відчуття під час вживання чергової чарки алкоголю. Введення дисульфіраму методом підшивання під шкіру пацієнта дозволяє мінімізувати ризики зриву чи свідоме не приймання препарату.

Ефективність лікування від алкоголізму та наркоманії за допомогою імплантів (підшивання) в Україні

япроблема лікування залежності

На ефективне лікування пацієнта від алкогольної чи наркотичної залежності має значний вплив добровільне бажання самого пацієнта. Але здебільшого усвідомлення необхідності довготривалого лікування у пацієнта залежного від алкоголізму чи наркоманії відбувається важко: відсутність сили волі та усвідомлення справжньої причини проблеми перешкоджають цьому. Тому все частіше спеціалісти застосовують при лікуванні від алкоголізму та наркоманії імпланти (таблетки, ін'єкції, ампули), що дозволяють побороти абстинентний синдром, або “ломка”.
У чому ефективність лікування від алкоголізму та наркоманії за допомогою імплантів (метод підшивання):

  1. Знищення ризику рецидиву: уникнення проблеми для хворого забути або навмисно не дотримуватися послідовності прийняття ліків;
  2. Імпланти діють довго: імплант з препаратом підшитий під шкіру буде продовжувати діяти від 2-6 місяців, в залежності від призначень лікаря-нарколога.
  3. Поступове надходження препарату у кров: використання імплантів дозволяє контролювати дозу препарату у крові. 

Лікування від алкоголізму та наркоманії за допомогою імплантів (метод підшивання) в Україні

алкоголізм та наркоманія

Медичні центри в Україні, зокрема і клініки члени УАМТ, проводять лікування пацієнтів від алкоголізму та наркоманії всіма доступними сучасними ефективними методами лікування, не гірше закордонних спеціалістів, зокрема і лікування від алкоголізму та наркоманії за допомогою імплантів (підшивання) в Україні. Якщо ви або ваші близькі потребуєте допомоги - звертайтеся до нас, заповнивши заявку або зворотній дзвінок, ми допоможемо знайти фахових спеціалістів та клініку, з урахуванням вимог анонімності. Залежність - це хвороба і її потрібно лікувати!

Читайте також: Лікування алкоголізму в Україні

Читайте також: Лікування наркоманії в Україні