Лікування онкології дендритними клітинами

Лікування дендритними клітинами - ефективний метод терапії, при якому проводиться знищення ракових клітин. Даний інноваційний метод лікування раку дозволяє направлено знищувати тільки уражені структури, практично не зачіпаючи здорові тканини.

Застосування імунних клітин самого пацієнта дозволяє знизити ризики виникнення побічних ефектів, а на час терапії не потрібна госпіталізація пацієнта, адже саме лікування проводиться амбулаторно.

 

Особливості лікування раку дендритними клітинами

Лікування дендритними клітинами

Дендритними клітинами (ДК) називають імунні клітини, які розпізнають і атакують уражені раком тканини. Терапія ДК передбачає введення вакцини, яка виготовляється клітин, отриманих з крові пацієнта. Після цього їх вирощують і розділяють, а потім вводять в організм хворого. Це призводить до пробудження імунної системи людини, а також до підвищення виживаності і рівня якості життя.

Ін'єкції дендритних клітин входять в комплексну імунотерапію, а також сприяють посиленню ефективності лікування в цілому.

Лікування дендритними клітинами широко практикується в багатьох європейських клініках зі світовою репутацією. У молодих пацієнтів з виявленим  раком на ранній стадії шанси на успішне одужання з терапією ДК в рази збільшуються.

Терапію ДК призначають курсами: спочатку 6 разів з місячним інтервалом, потім раз на півроку протягом 36 місяців, в подальшому - один раз на рік. Саме интервальна вакцинація ДК демонструє найбільш високу ефективність.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Ін'єкції дендритних клітин як успішний спосіб боротьби проти раку

Ін'єкції дендритними клітинами

Вакцинація дендритними клітинами проводиться при:

 • Пухлинах головного мозку;
 • Саркомах, первинному раку кісток і метастазах;
 • Раку молочної залози;
 • Раку підшлункової залози;
 • Раку товстого кишечника;
 • Раку печінки, легенів;
 • меланомі;
 • Раку передміхурової залози.

Вакцина на основі дендритних клітин дозволяє комбінувати лікування, застосовуючи стандартні техніки і методи терапії.

Ще однією перевагою терапії ДК є її безболісність і акуратність. При знищенні уражених пухлиною ділянок, прилеглі тканини залишаються цілими і неушкодженими. При цьому, дендритні клітини запам'ятовують ракові мішені, що дозволяє домогтися стійкої і тривалої ремісії без виникнення рецидиву.

Результати лікування онкології дендритними клітинами

Вакцина на основі дендритних клітин

Дендритні клітини - сучасний і бездоганний ворог ракових клітин. Подібний спосіб лікування активно застосовується фахівцями провідних європейських клінік, а статистика говорить сама за себе:

 1. В Австралії лікування ДК показало, що стан пацієнтів при перенесеному метастатичному раку щитовидної залози стабілізується не менше, ніж на 1 рік.
 2. У Німеччині терапія ДК дозволяє підвищити тривалість життя пацієнтів з метастатичним раком щитовидної залози більш, ніж на 3 роки.
 3. У Фінляндії у 8 з 12 пацієнтів з діагнозом лейкемія стан повністю стабілізувався або покращувався після курсу ін'єкцій ДК.
 4. У Південній Кореї у 6 з 9 хворих на рак нирки вакцини на основі ДК дали позитивний результат, а тривалість життя збільшилася на 2 роки.
 5. В Італії у пацієнтів з рецидивами лімфоми стабільний стан тривав не менше 4-х років після терапії дендритними клітинами.
 6. В Японії у пацієнтів з раком легенів на пізній стадії п'ятирічне виживання спостерігалася у 50% пацієнтів, з 28-ми.
 7. В Америці терапія дендритними клітинами визнана ефективним методом лікування метастатичного раку передміхурової залози.

Вже через кілька років очікується, що терапія ДК стане успішним методом лікування онкології, включаючи всі можливі види раку.