Лікування чоловічого безпліддя з використанням стовбурових клітин в Україні. Інноваційний ефективний метод лікування та діагностики безпліддя у чоловіків.

З проблемою безпліддя стискаються не лише жінки. Майже у третини подружніх пар виникають проблеми з неможливістю зачати дитину саме через репродуктивні проблеми у чоловіка. Так. Стоп! Не спішіть депресувати!  Сучасні методи лікування чоловічого безпліддя успішно вирішують цю проблему!  Зокрема, інноваційний метод лікування чоловічого безпліддя з використанням стовбурових клітин подарує вам довгоочікуване щастя - стати батьком! 

Причини безпліддя у чоловіків.

Чоловіче безпліддя буває часто

Цікаво! Фізіологія чоловічої статевої системи дозволяє йому стати батьком у будь-якому віці, за умови чудових репродуктивних можливостей. Для успішного запліднення жінки необхідні рухливі та життєздатні сперматозоїди. Без існування генетичних патологій та без складнощів вивільнення із статевого члена під час ерекції чи еякуляції. У іншому випадку це означає наявність патологій.
         Тому важливо розуміти! Чоловіче безпліддя викликане поганою якістю сперми, на яку впливають безліч факторів: 

 • інфекційні, запальні процеси у чоловічій статевій системі: простатит, уретрит, епідемічний паротит “свинка”, сифіліс, гонорея тощо;
 • варикозне розширення вен сім’яного канатика (варикоцеле): порушення кровопостачання яєчок, як наслідок - порушення їх функціонування;
 • онкологічні захворювання;
 • шкідливі звички: малорухливий спосіб життя, куріння, надмірне вживання алкоголю, наркоманія;
 • вплив високих температур на чоловічу статеву систему та організм в цілому;
 • гормональні чи генетичні порушення;
 • інші;

Діагностика чоловічого безпліддя.

Рухливість сперматозоїдів

         Діагностика чоловічого безпліддя передбачає варіанти обстеження, такі як аналіз гормонів, генетичне тестування, біопсія яєчок та головне - аналіз сперми: кількість та якість сперматозоїдів, рівень їх рухливості можна визначити тільки під час спеціального аналізу - спермограма. У випадку виявлення патологій вам знадобиться консультація професійного лікаря-андролога. Звертайтеся до експертів УАМТ - допоможемо вам з вибором клініки та спеціаліста для проведення комплексної репродуктивної діагностики.

Ефективний метод лікування безпліддя у чоловіків за допомогою стовбурових клітин

Спермагоніальні стовбурові клітини

            Стовбурові клітини - сучасний інноваційний ефективний метод лікування безлічі хвороб, у тому числі лікування чоловічого безпліддя.  Застосування сперматогоніальних стовбурових клітин (SSC) у лікуванні чоловічого безпліддя не викликає  етичних чи моральних проблем. Проведені успішні досліди з використання стовбурових клітин при лікуванні безпліддя у чоловіків дозволяють:

 • стимулювати сперматогенез;
 • підвищити імунну функцію організму;
 • покращити сексуальну функцію у чоловіків;
 • покращити лібідо;
 • нормалізувати нейроендокринні функції організму; 

Важливо! У ході проведених досліджень було визначено, що здорові сперматогоніальні стовбурові клітини (SSC, або ССК) приводять до регенерації сперми та підтримання фертильності чоловіків. Сперматогоніальні стовбурові клітини (ССК) отримують з первинних зародкових клітин (PGC) під час ембріонального розвитку і вводять у сім’яні канальці чоловічих органів, що дозволяє виробляти сперму із здатністю до запліднення. Сперматогоніальні стовбурові клітини самовідновлюються і можуть виробляти численні клітини-попередники, які можуть диференціюватися у сперму протягом життя.
         У людини сперматогоніальні стовбурові клітини відповідають за безперервне виробництво чоловічої сперми. Сперматогоніальні стовбурові клітини розташовані в базальній мембрані, яка підтримує насіннєві канальці сперматогенезу. Крім того, ССК є єдиними стовбуровими клітинами, які можуть передати батьківську генетичну інформацію потомству.

Чи можуть стовбурові клітини повністю вилікувати чоловіче безпліддя?

Стовбурові клітини - не панацея. Лікування стовбуровими клітинами, в тому числі чоловічого безпліддя потребує серйозного та зваженого наукового підходу та використання сучасних біотехнологічних лабораторій. Найкращих результатів при використанні стовбурових клітин для лікування чоловічого безпліддя вдається досягнути, коли усунута причина, який спричинив його появу. Наприклад, усунута інфекція, або гормональні порушення. По цим двои причинам чоловічого безпліддя слід підкреслити, що стовбурові клітини мають виражений протизапальний та імуномодулюючий ефекти, тому посилюють ефективність терапії інфекційних захворювань статевої сфери. Також, це ж стосується здатності стовбурових клітин нормалізувати ти підвищувати рівень гормонів, в тому числі тестостерону. Саме тому, таким приємним бонусом для чоловіків та їх прекрасних половинок при використанні терапії стовбуровими клітинами є підвищення статевого потягу та покращення ерекції. 

Лікування чоловічого безпліддя з використанням стовбурових клітин в Україні. Діагностика безпліддя в Україні.

Ви можете стати батьком

Клініки клітинної терапії в Україні, зокрема і серед членів УАМТ, що мають багатий досвід застосування клітинних технологій у лікуванні цілої низки хвороб, активно використовують методику лікування чоловічого безпліддя за допомогою стовбурових клітин. Не зволікайте! Отримайте шанс на щасливе батьківство! Залишайте запит на лікування на сайті УАМТ - наші експерти допоможуть з вибором клініки та кваліфікованого спеціаліста.

Читайте також: Лікування безпліддя маткового генезу стовбуровими клітинами