Інноваційна методика лікування раку кишківника із застосуванням штучно синтезованих антитіл в приватній клініці «Конфратернітет» в Австрії.

Австрія знаходиться серед країн лідерів в дослідженні онкозахворювань. Свій внесок в історію наукової еволюції в медицині внесли і відомі всьому світу фахівці-онкологи з приватної клініки «Конфратернітет», які знаходяться в постійному пошуку нових методів ефективного лікування різних видів онкології. У цій же статті поговоримо про інноваційні підходи в лікуванні раку кишечника в Австрії.

Варто нагадати! В основі сучасних терапевтичних методах лікування онкозахворювань лежить принцип - співпраця багатопрофільних медичних експертів, що дозволяє лікарям збільшити можливості до визначення найбільш точного і ефективного методу лікування в кожному індивідуальному випадку. Людський організм - це цілісна структура, тому вкрай важливо подивитися на проблему з різних медичних напрямків. .

Нові методи лікування раку кишечника збільшують шанси пацієнта на одужання

Схема дії антитіл

Сучасні технології не стоять на місці, а розроблена «біологічна зброя» сьогодні вже починає рятувати сотні життів. Використовувані біологічні методи терапії, де застосовують штучно синтезовані антитіла в лікуванні раку кишечника, тому приклад.

Дізнатися вартість лікування

Бажаєте дізнатися скільки коштує лікування?

Дайте відповідь на кілька питань і отримайте попередню інформацію про вартість діагностики та лікування!

Чи є у Вас результати досліджень?*Можна вибрати кілька варіантів
ПЕТ-КТ
МРТ
КТ
Біопсія
Ангіографія
Інші
Дослідження не проводилися
Назад Далі

Сучасні підходи використовуються при таких видах раку кишечника:

  • колоректальний рак;
  • рак сигмовидної кишки;
  • рак ободової кишки;
  • рак дванадцятипалої кишки і тонкого кишечника.

Важливо підкреслити, що не тільки локалізація пухлини, а й гістологічна картина і клінічні прояви раку кишечника мають значення при виборі найбільш правильного терапевтичного підходу.

Як діє терапія раку штучно синтезованими антитілами?

товстий кишечник

Антитіла, введені в організм людини штучним шляхом, діють, як досвідчений агент, відразу ж визначаючи розташування ознак пухлини на поверхні ракової клітини. У той же час наша імунна система успішно їх розпізнає і знищує. Даний механізм дозволяє успішно боротися з пухлинними клітинами.

На сьогоднішній день фахівці при виписці лікування застосовують такі види антитіл: бевацизумаб, цетуксимаб і панітумумаб. Як правило, їх застосування відбувається на ряду з іншими препаратами хіміотерапії (імунохіміотерапія). Але наукові дослідники на цьому не зупинилися і розробляють інші види антитіл для цільової терапії.

Рак перестав бути вироком, так як наука не стоїть на місці. Прогресивні методи терапії в лікуванні раку прямої і товстої кишки сприяли тому, що з'явилися можливості лікувати пацієнтів з метастазами в органах - печінки або легенів. Також важливо відмітити, що при використанні неоад'ювантної хіміотерапії з антитілами у процесі лікування дозволяє прибрати метастази з печінки практично в 50 відсотках випадків. Крім того, всі ми знаємо унікальну властивість печінки до самовідновлення, що дає додаткові шанси пацієнту до підвищення якості життя в післяопераційному стані.

Молекулярно-генетичні тести, які беруться з пухлинної тканини, дозволяють припустити, яким чином буде діяти терапія у різних пацієнтів. Результати тестів дозволяють визначити індивідуальний план лікування, можливо і з використанням різних методів.

Найкраща терапія онкозахворювань - профілактика

Колоректальний рак

Важливо не забувати! Найскладніше в лікуванні онкологічних захворювань - це запущений процес. Дуже важливо звертати увагу на загальний стан організму і що не менш важливо, проходити систематичне обстеження організму. Наприклад, процес розвитку раку кишківника може відбуватися досить тривалий період через кишкові поліпів, природа появи яких від початку є доброякісною. Колоноскопія дозволяє фахівцям виявити поліпи і успішно видалити їх за час процедури. Завдяки систематичним профілактичним обстеженням із застосуванням колоноскопії, ракові захворювання кишечника можна запобігти в 90% випадків. Приватна клініка «Конфратернітет» в списку процедур пропонує «м'яку колоноскопію» - седацію, тобто обстеження і видалення поліпів проводиться під «м'яким» наркозом, що є для пацієнтів абсолютно безболісним.