Захворювання шлунково-кишкового тракту сьогодні входять в число найбільш поширених причин звернення до спеціаліста за профільною консультацією та лікуванням.
Якщо ви шукаєте високоякісний рівень діагностики та лікування хвороб органів травлення, Медичний Центр “Клініка Мануфактура” - надійний та перевірений партнер Української Асоціації Медичного Туризму -  надає широкий спектр лікувальних послуг захворювань шлунково-кишкового тракту.
Важливо! На сьогодні ендоскопія захворювань шлунково-кишкового тракту є найнадійнішим способом діагностики під час якого лікар-ендоскопіст отримує можливість оцінити стан внутрішніх органів (стравоходу, шлунка, тонкого та товстого кишківників).

Гастроінтестинальна ендоскопія захворювань шлунково-кишкового тракту в Медичному Центрі  “Клініка Мануфактура” має свої переваги:

Ендоскопія шлунково-кишкового тракту

 1. Дослідження проводить досвідчений сертифікований фахівець з 20-річним стажем роботи - Андрій Михайлович Калюжний.
 2. Діагностика відбувається за допомогою новітнього сучасного обладнання відеосистеми фірми "OLYMPUS" (світового лідера у виробництві медичного обладнання в даному напрямку) EVIS EXERA III CV-190.
 3. Проведення ендоскопічних процедур під анестезіологічним забезпеченням:
 • діагностичні процедури проводять у стані "медикаментозного сну", пацієнт не відчуває будь-якого дискомфорту та болю під час та після дослідження;
 • анестезіологи використовують найсучасніші анестезіологічні засоби провідних світових виробників;
 • спеціальні монітори дозволяють стежити за станом пацієнта;
 • застосування сучасного якісного дихального обладнання профільних компаній-виробників;
 • стаціонарний кваліфікований догляд медперсоналу за пацієнтом після проведення процедури.

 

 

 1. У медичному центрі "Клініка Мануфактура” є широкий спектр послуг у напрямку лікування захворювань шлунково-кишкового тракту:

Ендоскопічне обладнання

 • ендоскопічне діагностичне дослідження верхніх (езофагогастродуоденоскопія) і нижніх (колоноінтестіноскопія) відділів шлунково-кишкового тракту з метою виявлення різних патологій шлунково-кишкового тракту (запальних процесів, виразкової хвороби, новоутворень на ранніх стадіях розвитку);
 • взяття матеріалу для проведення тесту на хелікобактерну інфекцію (проведення експрес-тесту);
 • проводять біопсію шлунка по Сіднейському протоколу (для верифікації, визначення стадії різних типів гастритів і визначення ризиків розвитку раку шлунка);
 • ендоскопічне видалення новоутворень (поліпів) з наступним гістологічним дослідженням видаленого матеріалу;
 • проведення маніпуляцій із зупинки кровотеч у верхніх і нижніх відділах шлунково-кишкового тракту, видалення сторонніх тіл ШКТ.

Що важливо! Лікар-ендоскопіст, що проводить діагностичну процедуру стану пацієнта, надає протокол дослідження та прописує рекомендації у лікуванні захворювання ШКТ по закінченню дослідження при спільній консультативній роботі з суміжними спеціалістами: лікарем-гістологом, лікарем-проктологом, лікарем-гастроентерологом, лікарем-хірургом і ін. спеціалістами (у тому числі - профільними фахівцями інших лікувальних установ), що дозволяє забезпечити чіткість наслідування в питаннях діагностики і лікуванні найрізноманітніших захворювань.

Також лікар-ендоскопіст складає план подальшого спостереження пацієнта з інформуванням його про наступні візити в ендоскопічний кабінет. У випадку необхідності комплексного обстеження пацієнта  у Медичному Центрі є можливості проведення комп'ютерної томографії, магнітно-резонансної томографії, ультразвукового дослідження, лабораторних досліджень та ін.

Для більш тривалого перебування пацієнтів у Медичному центрі "Клініка Мануфактура” є стаціонар з комфортабельними палатами і цілодобовим наглядом кваліфікованого персоналу.
У вас є можливість записатись на дослідження за телефоном: (044) 200-11-97