Професор Петер Діль проводитиме прийом пацієнтів 3-5 жовтня 2017 в м.Києві під час проведення міжнародної виставки і конференції медичного туризму MTEC.Київ.2017!

Петер Діль - професор, доктор медичних наук, доцент, фахівець в області ортопедії і травматології, головний лікар мінімальноінвазивной хірургії плечового та колінного суглобів.

Професор закінчив медичний факультет технічного університету в Мюнхені (TU München). У 2006 завершив спеціалізацію в ортопедії, а в 2009 - в травматології. Після тривалої роботи в різних міжнародних клініках він став провідним фахівцем в галузі хірургії плечового та колінного суглобів в університетській клініці Klinikum rechts der Isar в Мюнхені, а також, в університетській лікарні в Ростоку. Особливістю його роботи є спеціалізація на мінімальноінвазівной хірургії суглобів та регенеративної медицини хрящової тканини.

Професор, Доцент, доктор медичних наук Петер Діль працює в ортопедії і травматології з 1999 року.

Професор, доктор медичних наук Петер Діль активно займається науковою діяльністю, приділяючи особливу вплив дослідженню хрящової тканини і можливостям її регенерації.

Він зробив великий внесок в розробку сучасних і малоінвазивних методів хірургічного лікування.

Професор Петер Діль опублікував понад 100 статей в міжнародних медичних журналах і книгах, провів близько 200 доповідей, організував велику наукових конгресів. За його заслуги в медицині він отримав безліч міжнародних нагород.

У його діагностиці та лікуванні використовується сучасне обладнання, таке як магнітно-резонансна томографія (МРТ) та цифрові рентгенівські технології, а також міждисциплінарні експертні висновки інших фахівців (наприклад, в нейрохірургії) в ортопедичному центрі OZMO.

Професор, Доктор Петер Діль також має досвід в області терапевтичних процедур, завдяки яким немає необхідності застосовувати відкрите хірургічне втручання:

- терапія хрящової тканини гіалуроновою кислотою

- аутогемотерапія (лікування власною кров'ю з фактором росту)

- ударно-хвильова терапія

- інфузійна терапія (знімає біль, а також має протизапальний ефект).

Професор, доктор мед. наук Петер Діль також оперує в мюнхенському Медичному Центрі «Isar» - лікарні, яка має статус "Провідної лікарні світу". Первинна консультація проводиться в ортопедичному центрі OZMO в Мюнхені.

 

Зробити запит на консультацію з Петер Ділем 3-5 жовтня в м.Києві:

* Розглядаються тільки складні випадки, Професор залишає за собою право відбору пацієнтів

* Кількість консультацій обмежена