Наші партнери

ghtc-logo-son.jpg
Global Healthcare Travel Council об'єднує асоціації медичного туризму більш ніж 40 країн світу і є направляючою і координуючою платформою для охорони здоров'я в рамках глобальної системи. GHTC несе відповідальність за забезпечення провідної ролі при вирішенні проблем глобальної охорони здоров'я, складання порядку денного медичних досліджень, встановлення норм, стандартів та етики, розробку на основі фактичних даних, забезпечення технічної підтримки країнам, а також моніторингу та оцінки тенденцій охорони здоров'я в контексті медичного туризму.ма.

http://globalhtc.org
thtc-logo-son.jpg
Tурецька асоціація медичного туризму ТНТС - найбільша Асоціація в світі, що об'єднує 278 інститутів охорони здоров'я та оздоровчого туризму. Це приватні та державні клінічні та поліклінічні центри, госпіталі, термальні курорти, SPA і Wellness - готелі, туристичні, транспортні та асистуючі компанії.
Наша місія - це надання якісної медичної допомоги всім категоріям пацієнтів з різних напрямків, шляхом залучення їх до лікування в кращих лікарнях, клініках і медичних центрах на території Туреччини з найвищим рівнем акредитації світовими структурами стандарту якості, через ексклюзивно працюючих Офіційних представництв по всьому світу ...

Послуги:

- Заочні медичні консультації зарубіжних фахівців

- Незалежна експертиза проведеного лікування

- Альтернативна лікарська думка

- Виїзні консультації зарубіжних фахівців

www.thtc-rsc.com
fe_logo_eng.jpg
Економічний форум - найважливіша подія із заходів, що проводяться Фондом "Інститут Східних Досліджень") і націлена на розвиток взаємодії європейських країн, в першу чергу держав Центральної та Східної Європи. Заходи, що проводяться Інститутом  сприяють розширенню політичних, економічних, культурних і наукових зв'язків між державами цього регіону.

www.forum-ekonomiczne.pl
logo_med-center_new-5.png

Медичний центр UBI - міжнародна клініка сімейної та відновної медицини преміум класу, що надає комплексний супровід людини протягом усього життя.
З 2011 року UBI працює в люксовому сегменті, керуючись цілісним підходом до організму і застосовуючи біорегуляційні препарати і методи.

Використовувані методи: дренажно-відновна інфузійна терапія з препаратами Heel, амінокислотами, фітопрепаратами; біопунктура; ступінчаста аутогемотерапія по Реккевегу; пресотерапія; фізіопроцедури, гідроколонотерапія та ін.

www.ubi-clinic.com.ua

imagekozyavkin.png
Міжнародна клініка реабілітації - реабілітація пацієнтів з дитячим церебральним паралічем (ДЦП).

Метод Козявкіна (Система інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації) - високоефективна технологія лікування пацієнтів з дитячим церебральним паралічем ДЦП, остеохондрозом, з наслідками травм і органічного ураження нервової системи.

Метод Козявкіна розроблений понад 25 років тому, офіційно визнан урядом України і, завдяки своїй ефективності, здобув широкий міжнародний авторитет. Більше 45 000 пацієнтів, включаючи 15 000 хворих з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, США та багатьох інших країн світу пройшли курс реабілітації за цією системою.

www.reha.lviv.ua
page1-2.jpg
HYKSin (Фінляндія) надає високоякісні та безпечні медичні послуги для іноземних пацієнтів Університетської лікарні Гельсінкі. Об'єднуючи кращих фахівців, передові медичні дослідження і сучасне обладнання пацієнти можуть бути впевнені, що отримають лікування, якому вони можуть довіряти.

Університетська лікарня Гельсінкі входить в число кращих і найбільших лікарень в Європі. Об'єднуючи 22 лікарні, розташованих навколо столичного регіону, Університетська лікарня Гельсінкі лікує понад півмільйона пацієнтів щорічно.

www.hyksin.com/ru/
assuta-logo.jpg
Ассута (Ізраїль) - провідна приватна мережа лікарень і найбільший хірургічний центр в Ізраїлі. На всій території країни в 7 різних локаціях Ассута управляє чотирма лікарнями і трьома інститутами, в тому числі: інститути візуалізації, кардіологічні інститути, відділення діалізу, центри ЕКО, онкологічний інститут, жіночі оздоровчі центри, гастроентерологічні підрозділи, клініки болю, клініки сну, вузькоспеціалізовані клініки і багато інших.

З успіхом Ассута як і раніше дотримується ряду основних принципів, які були закладені з моменту створення Ассута в 1934 році і становлення як провідного медичного центру в Ізраїлі.

www.ru.assuta.co.il
kam.logo.jpg
Альянс Клінік Мюнхена (Німеччина) - це медичний кластер, який об'єднує в собі приватні, державні і муніципальні клініки в єдину комплексну систему, що забезпечує діагностику, лікування і профілактику захворювань.

Така форма об'єднання дозволяє пацієнтам вирішувати всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям в межах одного або декількох інтенсивно співпрацюючих між собою медичних установ. Російськомовні співробітники клінік допомагають пацієнтам вирішити проблеми будь-якого рівня складності і полегшують весь організаційний процес, пов'язаний з лікуванням в Німеччині і виїздом за кордон. Оплата діагностики і лікування проводиться безпосередньо в клініках Альянсу.

www.kliniken-allianz.de
klinikum_starn.gross.jpg
Багатопрофільна Клініка Штарнберг (Німеччина) - академічна клініка при Мюнхенському Університеті імені Людвіга-Максиміліана з кардіологічним, хірургічним і гастроентерологічних відділеннями, а також центром щитовидної залози і найбільшим відділенням гінекології та пологової допомоги охоплює практично весь спектр сучасної медицини.

Завдяки тісним зв'язкам між медичною та науково-дослідницькою роботою, новітні методи і результати досліджень успішно застосовуються в процесі лікування пацієнтів.

www.klinikum-starnberg.ru
ukmp.new.png
Спеціалізована Урологічна клініка Планег в Мюнхені є одним з найбільших лікувально-діагностичних установ подібного типу в федеративній землі Баварії (Німеччина).

Використовуються новітні методи діагностики, в тому числі: 3-х мірне (3D) УЗД простати; PCA3 молекулярний тест для діагностики раку простати; фотодинамічна діагностика пухлин сечового міхура на ранній стадії. Основні напрямки: хірургічне лікування онкологічних захворювань, хірургічне лікування доброякісних захворювань простати, реконструктивно-пластичні операції, лікування сечокам'яної хвороби, діагностика та лікування нетримання сечі у чоловіків і жінок.

www.klinika-urologiya.ru
m11.png
У Центрі дитячої та юнацької медицини М1 (Німеччина) тісно взаємодіють вузькопрофільні фахівці і педіатри широкого профілю. Тут працюють професіонали з величезним досвідом. Фахівці клініки активно займаються науковою роботою, успішно застосовуючи свої досягнення в лікуванні маленьких пацієнтів. Ведеться активна розробка нових методів діагностики та лікування рідкісних захворювань.

В М1 рука об руку працюють фахівці високого рівня з різних галузей медицини - радіологи, ортопеди, кардіологи, пульмонологи, алергологи, ЛОР-лікарі, гастроентерологи, нефрологи та ендокринологи - вони можуть з упевненістю визначити причини виникнення захворювань і знайти найбільш дієві шляхи їх лікування.

www.m1-privatklinik.ru
logo_ozmo_wzmo_cmyk.jpg
Ортопедична клініка ОСТ OZMO (Німеччина) розташована в Мюнхені і є лікувальним закладом трьох досвідчених міжнародних фахівців: доктор Майнхард Баленсіфен, професор доктор Петер Діль і доктор Самер Ізмаїл. Клініка пропонує повний спектр діагностики, лікування і догляду, які відповідають останнім стандартам медицини.

Ортопедичний центр використовує найсучасніші діагностичні процедури, такі як МРТ, цифровий рентген і виконання томографії хребта в 4D. Філософія лікування сконцентрована на малоінвазивній терапії, велика частина якої виконується без стаціонарного перебування та дозволяє пацієнтам швидко відновити повсякденне життя.

www.ozmo-klinik.ru
kohealthcarelogo.jpg
Коч Хелскеа - комплексне обслуговування пацієнта.

У медичних установах фонду Вехбі Коча розуміють, що кожен пацієнт унікальний, має особливі потреби та вимагає індивідуального підходу. Щоб надати кращий догляд, ми поділяємо наші медичні послуги на різні групи, ставлячи пацієнта в центр нашої системи. Комплексне лікування - комбінація надання, контролю та організації медичних послуг для найвищої якості обслуговування, найкращого ефекту і беззастережної задоволеності пацієнта.

www.kochealthcare.org
astra_dent_logo_eng.png
«Astra Dent» - це найбільша мережа стоматологічних клінік в м.Києві, Україна.
Заснована в 2006 році і вже налічує вісім сучасних клінік, обладнаних за світовими стандартами. Зручне розташування, близькість до транспортних розв'язок та готелів, забезпечує потік не тільки українських, а й іноземних пацієнтів. До клінік приїздять на комплексне лікування пацієнти з США, Великобританії, Канади, ОАЕ, Польщі. Щомісяця ми обслуговуємо близько 5 000 пацієнтів.

Кожна з наших клінік оснащена сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням таких відомих світових виробників як Sirona, Karl Zeist, Seiler, Picasso.

www.astradent.ua
floris_logo_rus.jpg
«ФЛОРІС» - багатопрофільний медичний центр, який працює в Україні (м.Суми) з 1998 року. Фахівцями «ФЛОРІС» розроблені і впроваджені в медичну практику України новітні наукові досягнення в області ультразвукової діагностики.

Основні напрямки медичного центру «ФЛОРІС»: всі види ультразвукових досліджень будь-якої складності; клініко-діагностична лабораторія, яка сертифікована та працює за міжнародними стандартами якості; рентгенографія, мамографія, денситометрія, ендоскопія та ін; консультації висококваліфікованих, досвідчених лікарів.

Нас вибирають громадяни Італії, Німеччини, Данії, Англії, Франції, Ірану, Іраку, Палестини.

www.floris-sumy.com.ua
logo_onkocentr_2_3.jpg
Чернігівський обласний онкологічний диспансер - це спеціалізований медичний заклад III рівня надання медичної допомоги. Онкодиспансер надає кваліфіковану стаціонарну та консультативну поліклінічну допомогу.

Щорічно в стаціонарних відділеннях диспансеру лікується 8,5 тисяч хворих, більше 120 000 обстежується в поліклінічному відділенні. В онкодиспансері працює понад 400 співробітників, які забезпечують функціонування медичного закладу. Диспансер оснащений сучасною лікувально-діагностичною апаратурою та обладнанням. У закладі активно впроваджуються нові методи лікування, оперативних втручань і реабілітації хворих.

www.oncodispancer.cn.ua
korelana.png
Компанія "Е.Л.А.Н.А." є офіційним представником кількох південнокорейських клінік на території України.

Корейська медицина сьогодні - це висококваліфіковані фахівці з міжнародною репутацією, наднові технології в оснащенні медичних центрів, передові методи діагностики та лікування і комплексний сервіс. Південнокорейські клініки і медичні центри надають такі затребувані послуги, як пластична хірургія, стоматологія, лікування безпліддя, комплексна діагностика. Високий рівень надання медичної допомоги підтримується проведенням досліджень і клінічних випробувань світового значення, зокрема, в сфері онкології.

www.korelana.com
pelvic-center-adria-alpe-logo.jpg
Pelvic Center Adria Alpe - одна з кращих клінік в Хорватії, яка пропонує програми відновлення тіла, анти-стрес програми, програми відновлювання в мено- і андропаузи, профілактики та лікування нетримання сечі, програми підвищення потенції, профілактики захворювань передміхурової залози, профілактики утворення каменів в нирках.

Pelvic Center Adria Alpe працює в Хорватії та Австрії. Дві топ-клініки: Приватна клініка Святого Миколая (м. Вараждін, Хорватія) та Приватна клініка Грац (Австрія).

www.psn.hr
medtravelgroup.png
MedTravel Group -  підбір самих ефективних та вигідних варіантів лікування, реабілітації та діагностики в кращих клініках світу.

www.mtg.com.ua
tefi_logo.jpg
Клініка цифрової стоматології TEFI – це абсолютно новий підхід до лікувального процесу.

Використовуючи новітні досягнення сучасної стоматології, клініка доводить, що медицина в Україні знаходиться на безпечному рівні і стає ближчою.

www.teficlinic.com
logo-3.jpg
Медичний центр Ladisten заснований Веклич В.В. в 1992 році, спеціалізується в області ортопедії та травматології з використанням методів і апарату Ілізарова Г.А., а також модернізованих апаратів на цій основі власної конструкції.

Спеціалізація клініки: подовження кінцівок для дітей і дорослих, хірургічне лікування ахондроплазії, корекція вальгусной і варусной деформацій ніг, хірургічне лікування травм, педіатрія, післяопераційний догляд і реабілітація, кабінет болю, озонотерапія.

www.ladisten.com
logo_clinica_manufaktura_1_.png
Медичний центр «Клініка Мануфактура» - це новий, багатопрофільний медичний заклад, який надає високоспеціалізовану діагностичну, консультативну, хірургічну та реабілітаційну медичну допомогу.

Клініка «Мануфактура» спеціалізується в галузі нейрохірургії, загальній хірургії, травматології та ортопедії, а також надає кваліфіковану медичну допомогу за наступними спеціальностями: кардіологія, терапія, гастроентерологія, ендоскопія, проктологія, неврологія, урогінекологія, естетична медицина. На базі медичного центру функціонує потужне діагностичне відділення де пацієнти можуть пройти: МРТ, КТ, ультразвукові, рентгенографічні та лабораторні дослідження.

www.manufacturaclinica.com
bannerdnipro.jpg
Dnipro Premium Clinic - команда однодумців, які реалізують комплекс важливих, взаємопов'язаних дій, необхідних для проведення ефективного лікування пацієнта на території України і за кордоном.

Завдання, які ставить перед собою компанія - співпраця з провідними клініками світу, науково-дослідними лабораторіями, кращими лікарями, які мають відмінну репутацію. Компанія постійно знаходиться в пошуках нових можливостей світової медицини.

www.dnipro-clinic.com.ua
grishchenko_clinik_logo_1500x500.jpg
Клініка репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенко (раніше «Імплант») — перша в Україні ЕКЗ-клініка, заснована в 1990 р. Тут було проведено перший в країні успішний цикл ЕКЗ (1991 г.). Клініка надає повний комплекс репродуктивних послуг: екстракорпоральне запліднення, в тому числі кріо-цикли, технології ICSI, IMSI, PICSI, TESA, microTESA, морфокінетічна селекція ембріонів, PGD методом NGS, донорство сперми і яйцеклітин, сурогатне материнство.

Відмінне обладнання та досвідчені професіонали забезпечують високу результативність: частота клінічної вагітності після 1-ї спроби ЕКЗ складає 50,3%, після 2-ї зростає до 91,8%.

www.implant-ivf.com
logo_medicana.jpg
Medicana Health Group - Медична Група Медікана є лідируючою в Туреччині в секторі приватного медичного обслуговування.

Якість обслуговування у всіх клініках Медичної Групи Медікана, знаходиться на одному рівні з лідируючими світовими медичними установами і повністю відповідає міжнародним стандартам у галузі охорони здоров'я.

Медична Група Медікана надає послуги вищих світових стандартів у багатьох сферах, таких як: контроль за поширенням інфекції, догляд за пацієнтами, управління ризиками, безпека пацієнта, кваліфікація персоналу, управління інформаційними ресурсами.

www.medicana.com.tr
medifrance_logo.png
Медіфранс Солюсьон - це агентство організації лікування у Франції. Завдяки великій історії наукових відкриттів, французька медицина заслужено займає перше місце в списку Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я. Медіфранс Солюсьон дбає про всі формальності, починаючи з медичних і закінчуючи адміністративними, організує приїзд і дозвілля для Вас і Ваших близьких для того, щоб Ви могли отримати якісне лікування з максимальним комфортом.

www.medifrancesolution.com
truskavec_gerb.png
Трускавець - бальнеологічний курорт України, в світовій курортній таблиці рангів Трускавець є європейським лідером по ефективності лікування безлічі захворювань без використання медикаментів. Головне «джерело здоров'я» - цілющі води, унікальність яких криється в їх мінеральному складі: більше 50-ти біологічно активних природних органічних і мінеральних речовин. Найвідоміші мінеральні води Трускавця - це «Нафтуся», «Софія», «Марія», «Юзя», «Броніслава». У місті є багато приватних і державних клінік, госпіталів, SPA і Wellness-готелів, Міжнародна клініка реабілітації. У місті працює більше 700 лікарів і близько 2000 середнього медичного персоналу високої кваліфікації.

www.truskavets.ua/ru
img_9710.jpg
Dr. Cem PAYASLI є найвідомішим пластичним хірургом в Туреччині. Він спеціалізується у всіх областях пластичної та естетичної хірургії, в тому числі лиця, тіла і хірургії грудей. Він успішно провів у власній клініці понад тисячу косметичних процедур по хірургії. Клініка Dr. Cem Payaslı має найвищі стандарти якості по процедурам та контролю, високо кваліфікований медичний персонал, догляд і підтримка пацієнта світового класу, розташування в самому відомому місці під назвою "Bagdat street" в Стамбулі, транспортні та готельні послуги найкращої вартості під час відвідання клініки.

www.cempayasli.com/en/
2016.jpg
Фахівці Центру Certus володіють передовими технологіями в області пластичної хірургії і виконують усі види пластичних операцій з використанням косметологічної лазерної хірургічної системи і ендоскопічної техніки в комфортабельному стаціонарі.

Досвідчені фахівці клініки в затишній і довірливій атмосвері уважно вислухають Ваші побажання і запропонують Вам оптимальний варіант для вирішення Вашої проблеми.

www.certus.com.ua
logo_ikt_en.jpg
Інститут клітинної терапії - науково-дослідний, спеціалізований, лікувально-діагностичний заклад працює в Україні з 2004 року. Фахівцями Інституту клітинної терапії розроблені і впроваджені в медичну практику новітні наукові досягнення в області клітинних технологій, кріомедицини та немедикаментозних методів лікування. Авторські методики лікування, технології культивування стовбурових клітин і кріоконсервування різних клітин і тканин захищені численними патентами і авторськими свідоцтвами, отримали міжнародне визнання і продемонстрували високу ефективність в клінічній практиці.

www.stemcellclinic.com
grekomed02.png
Компанія Grekomed пропонує професійні послуги в сфері організації лікувальних, реабілітаційних та оздоровчих турів до Греції.

Компанія координує всі етапи підготовки поїздки в Грецію з метою лікування і всі сервіси, що забезпечують подорож за здоров'ям - авіапереліт, вибір клініки, лікаря, курорту або готелю, програму перебування, візову підтримку, додаткові послуги.

www.grekomed.com
logo-text.png
Український Центр Томотерапії спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань променевою терапією. Центр створено у форматі приватно-державного партнерства на території Кіровоградського онкологічного диспансеру. Вперше в Україні використовується метод томотерапіі для високоточного опромінення найскладніших пухлин різних розмірів і локалізацій. Використання двох лінійних прискорювачів (TomoTherapy® HD і Elekta Synergy®), а також діагностичного обладнання останнього покоління - це початок нової ери променевої терапії та лікування раку в Україні.

Український Центр Томотерапіі розташований у м. Кіровоград, Україна.

www.tomocenter.com.ua
logo_dantist.png
Стоматологічна Клініка "Дантіст на Пушкіна" в м. Дніпропетровську (Україна) завжди готова допомогти пацієнтам з будь-якими проблемами і побажаннями. Тут Ви не будете відчувати страху, адже лікування абсолютно безболісне. Аналізуючи весь діагностичний матеріал, лікарі клініки мають можливість запропонувати оптимальний план лікування з урахуванням всіх особливостей пацієнта і гарантувати довгий термін і надійність роботи.

Послуги клініки: рентгенологія; терапевтична стоматологія; хірургічна стоматологія; ортопедична стоматологія; ортодонтія; імплантологія; пародонтология; ендодонтія; відбілювання.

www.dantistnapushkina.com.ua
cyprus-health-services-logo-1.jpg
The Cyprus Health Services Promotion Board є некомерційною організацією, яка була заснована в листопаді 2006 року за ініціативи Кіпрської палати торгівлі та промисловості (CCCI), і направленна в основному на розвиток і просування Кіпру як напряму медичного туризму. The Cyprus Health Services Promotion Board тісно співпрацює з Кіпрською організацією туризму, Міністерством енергетики промисловості і туризму, Міністерством охорони здоров'я, Кіпрською медичною асоціацією і Кіпрською стоматологічною асоціацією. Членами організації є всі основні і найбільш обладанані лікарні та інші компанії: реабілітаційні центри, готелі, туристичні агентства, медичні координатори, СПА і т.д.

www.cyhealthservices.com
new-logo-1-.jpg
Into-Sana є лідером серед найбільших приватних медичних компаній України. Цього рівня компанія досягла завдяки професіоналізму лікарів, контролю медичної якості, комплексності надаваних послуг, а також 20-річному досвіду роботи.

Into-Sana - це швидка допомога, багатопрофільна клініка, послуги медичного страхування, найширший спектр послуг з діагностики, власна клінічна лабораторія, сучасна поліклініка з великим вибором фахівців, цілодобова хірургічна допомога, а також найбільший серед приватних медичних компаній в Україні стаціонар.

www.into-sana.com
logo-algiz.jpg
Cell Rejuvenation Clinic пропонує комплекс послуг, індивідуально розроблених для кожного пацієнта. Основною складовою послуг є добре зарекомендоване в усьому світі лікування стовбуровими клітинами, а також різні види водних і банних процедур, масажу, фізіотерапії, очищаючі процедури та багато-багато іншого. У результаті чого досягається омолодження і оновлення організму на клітинному рівні.

Сьогодні світова медицина спрямована на терапію попередження старіння організму, яка подарує не тільки зовнішній локальний ефект, а також відновить всі органи і системи, поліпшить фізичну та емоційну витривалість, підвищить якість життя.

www.crc.com.ua/ru
apmt.png
Асоціація лікарів медичного туризму - це добровільне, відкрите, незалежне, некомерційне об'єднання лікарів, залучених до сфери медичного туризму і зацікавлених в його розвитку. Основна мета - стати платформою для спілкування та взаємодії лікарів, джерелом отримання та систематизації передових знань, сполучною ланкою між лікарями, клініками, центрами реабілітації в Україні і за кордоном, засобом доступу до кращих послуг у сфері медицини та оздоровчої рекреації, центром подальшого розвитку медичного туризму та підвищення його стандартів.

http://www.medtourdoctors.com
12122651_1051406824878205_4777861775825203871_n.png
Медичний центр ilaya має одні з кращих умов в Україні для надання якісної медичної допомоги: обладнання експертного класу, передові медичні технології, високі стандарти чистоти приміщень, європейський рівень сервісу.

Центр надає весь комплекс допомоги для пацієнтів - від взяття лабораторних аналізів до медикаментозного забезпечення. Також центр пропонує обслуговування в рамках комплексних програм, що дозволяють отримати широкий спектр допомоги на більш вигідних умовах.

Компанія не тільки займається клінічною практикою, але і веде науково-дослідну діяльність в області клітинних технологій. У центрі працює інноваційна біолабораторія та кріосховище.

www.ilaya.ua
ufam_logo3.jpg
Українська футбольна асоціація медиків - неприбуткова, незалежна громадська організація, яка об'єднує працівників сфери охорони здоров'я.

http://www.ufam.com.ua
banner_flag_300x300px_01.jpg
EuroEyes є провідною групою клінік лазерної корекції зору, яка спеціалізується на корекції всіх розладів зору в області рефракційної хірургії.

Лікарі EuroEyes вважаються кращими хірургами в Європі.

Протягом більше 20 років в EuroEyes було проведено більше, ніж 300 000 операцій.

EuroEyes є лідером у своїй галузі завдяки використанню новітніх інноваційних технологій.
medincus.png
Центр слуху та мовлення «Медінкус» - недержавний медичний заклад, який пропонує пацієнтам високоспеціалізовані послуги в області отоларингології, вушних шумів, логопеда, психології, розладів рівноваги, підбору та продажу слухових апаратів, реабілітації слуху і мови. Крім того, нашою спеціалізацією є діагностика, лікування та реабілітація пацієнтів зі слуховими имплантами, включаючи пацієнтів, які потребують кохлеарної імплантації. Нами проводятися операції та госпіталізація в сфері отоларингології, аудіології та фоніатрії.

http://www.csim.pl/ru
lisod_eng_2015_jpeg.jpg
Лікарня сучасної Онкологічної Допомоги (ЛIСОД) - приватна онкологічна клініка західного зразку, що надає повний цикл онкологічної допомоги: профілактика та діагностика раку, лікування раку та реабілітація пацієнтів. Доказова медицина, використання міжнародних стандартів лежать в основі діяльності лікарні. З 2007 року, з моменту відкриття, в клініці працюють фахівці з провідних онкологічних центрів Ізраїлю. На базі ЛIСОД з 2009 року діє Центр сучасної мамології, який отримав міжнародне визнання.

http://www.lissod.com.ua/
10007442_158995401127588_5575219040025156844_n.jpg
Товариство з громадського здоров’я Львівщини - громадська організація, яка створена у липні 2015 року. Головною метою є: сприяння розвитку галузі охорони здоров’я; зміцнення громадського здоров’я населення; популяризація здорового способу життя; представництво та захист професійних, соціальних, економічних, творчих, вікових та інших прав членів Товариства.

www.publichealth-lviv.org
bkus_logo.jpg
Дитяча клінічна університетська лікарня є єдиним дитячим багатопрофільним лікувальним закладом в Латвії, що надає невідкладну медичну допомогу, а також медичні послуги вторинного та третинного рівня амбулаторно, в денному та цілодобовому стаціонарі.
Фахівці Дитячої лікарні забезпечують лікування та догляд високого рівня при лікуванні складних випадків захворювання. У хірургії застосовуються ефективні, визнані у світовій практиці методи операцій і лікування, наприклад: лапароскопія, торакоскопія, артроскопія, мікрохірургія, а також інші методи, які знижують ризик ускладнень та істотно скорочують період одужання та реабілітації.

www.balticcare.eu
laac.jpg
"Латвійсько Американський центр ока" (LAAC) став першою в клінікою в Латвії, яка працює за унікальною методикою лікування очних захворювань, розробленої в США. Завдяки цьому, LAAC досі є унікальним приватним медичним центром, який поєднує традиції професійного догляду за клієнтом з сучасними технологіями і знаннями високого рівня.

Клініку заснував професор Джон Джозеф (Joseph McDermott) зі штату Каліфорнія, США в 1993 році. Таким чином, модель роботи LAAC заснована на розроблених в Північній Америці технологіях догляду за пацієнтом. Персонал використовує в лікувальному і діагностичному процесі сучасне обладнання, яке перевірене, сертифіковане, затверджене стандартами якості ЄС та США.

www.balticcare.eu
orto.jpg
Орто-клініка - це сертифікований медичний заклад, що надає амбулаторні та стаціонарні послуги в Латвії з 2008 року. Партнери - Латвійський Олімпійський Комітет, всі провідні професійні спортивні клуби Латвії. На базі клініки проходять навчання студенти і резиденти Латвіскіх Університетів, а також доктора з Латвії та Східної Європи.

У 2013 році Орто-клініка відкрила перший в країнах Прибалтики заново побудований приватний медичний центр, що спеціалізується в галузі травматології-ортопедії та ревматології. На даний момент, центр є єдиним місцем в Латвії з повним спектром послуг в лікуванні захворювань і травм опорно-рухового апарату - від консультацій і діагностики до хірургічного лікування та реабілітації.

www.balticcare.eu
gila-klinik.jpeg
Клініка пластичної хірургії Др. Яніса Гіліса була заснована в Латвії в 1992 році провідним пластичним і мікрохірургії лікарні Гайлезерс - Янісом Гілісом.

Відповідно до Американських тенденцій, клініка оснащена новітньою медичною апаратурою, медичними матеріалами високої якості і доповнена ретельно підібраним і професійним персоналом.

Американська асоціація пластичних хірургів привласнила статус члена асоціації лише одному лікарю Балтійських країн - докторові Гілісу.

www.balticcare.eu
egv-logo.jpg
Клініка EGV - приватна клініка репродуктивного здоров'я в Латвії; основний напрямок діяльності - лікування безпліддя.

Клініка пропонує всі найсучасніші техніки запліднення: IUI, IVF, ICSI і TESA, є єдиний в Латвії банк донорської сперми і лабораторія ембріології.

Також, проводиться діагностика і лікування СТЗ, консультації психолога, психотерапевта і сексопатолога.

Пологові фахівці проводять спостереження вагітних і приймають пологи.

www.balticcare.eu
ars-1.jpg
Capital Clinic Riga - клініка виского рівня в Ризі, яка пропонує медичні послуги широкого спектру: програми загальної перевірки здоров'я «Чек-ап», діагностика, лікування, спортивна медицина, лазерні та хірургічні маніпуляції, педіатрія та д .р.

Capital Clinic Riga єдина в Латвії пропонує такі унікальні можливості як: МРТ скринінг всього тіла на обладнанні Siemens MAGNETOM Spectra з силою магнітного поля 3,0 T (тесла); лікування лазером нетримання сечі і синдрому розслаблення вагінального каналу за допомогою лазерної системи Dynamiс SP; обстеження грудей з використанням пристрою комп'ютерної мамографії з томосинтезу Hologic Selenia Dimensions.

www.balticcare.eu
ccr_logo.jpg
Capital Clinic Riga – клиника выского уровня в Риге, которая предлагает медицинские услуги широкого спектра, обеспечивающие самые современные возможности исследований и лечения: программы общей проверки здоровья «Чек-ап», диагностика, лечение, спортивная медицина, лазерные и хирургические манипуляции, педиатрия и д.р.

Capital Clinic Riga единственная в Латвии предлагает такие уникальные возможности как: МРТ скрининг всего тела на оборудовании Siemens MAGNETOM Spectra с силой магнитного поля 3,0 T (тесла); лечение лазером недержания мочи и синдрома расслабления вагинального канала с помощью лазерной системы Dynamiс SP; обследование груди с использованием устройства компьютерной маммографии с томосинтезом Hologic Selenia Dimensions.

www.balticcare.eu
bvc_logo_eng_jpg_2.jpg
Балтийская клиника вен – эксперт в области решения проблем вен на протяжении более 15 лет.
Клиника находится в Латвии и предлагает обширную диагностику вен и их лечение с применением всех новейших методов и комбинаций: лазерная и радиочастотная хирургия, паровой метод. Будучи лидером в сфере медицинских инноваций, клиника предлагает новый, прогрессивный метод – закрытие вен с помощью биологического клея: безвредная и безболезненная методика.

www.balticcare.eu
dc_logo_eng_jpg-02.jpg
Клиника дерматологии – крупнейший и самый современный дерматологический центр в Латвии, созданный с учетом лучшего зарубежного опыта.

В клинике диагностируют и лечат различные заболевания кожи, устраняют эстетические проблемы и выполняют уникальные процедуры по восстановлению кожи.

Клиника проводит диагностику любых проблем кожи: оптическая и цифровая дермаскопия, ультрасонографическая диагностика, сиаскопия, конфокальная лазерная микроскопия.

www.balticcare.eu
image015.jpg
Компанія Unimed була створена ізраїльськими лікарями з великим досвідом роботи, щоб кожен, хто приїхав з-за кордону міг скористатися медичними послугами Ізраїлю. Сьогодні Unimed - це мережа великих діагностичних і лікувальних установ з міжнародною акредитацією JCI, що володіють сертифікатами ISO 9001, OHSAS 18001, знаком «REGISTERED in EOQ».

Завдяки продуманій організації та чіткому розподілу обов'язків, безліч пацієнтів вже покращили своє здоров'я, скориставшись допомогою компанії Unimed.

http://www.unimed.org/
gk_logo.jpg
Німецька компанія Germanklinik спеціалізується на організації діагностики та лікування пацієнтів з країн колишнього СРСР в клініках Німеччини.

Лікування в Німеччині з Germanklinik - це кращі клініки та фахівці світового рівня, індивідуальний підхід, багаторічний досвід в організації поїздок на лікування.

www.germanklinik.de
victoria.png
З 2007 року у кожній другій родині, яка проходить лікування у клініці, народжуються здоровідовгоочікувані діти. Завдяки зусиллям спеціалістів «Вікторії» за 7 років народилось понад 2800 дітей,і з кожним місяцем ця цифра збільшується.

Найсучасніші методи діагностики і лікування, ефективні препарати і досвідчені лікарі у поєднанні з домашньою атмосферою клініки будуть гарантами високої вірогідності, що і в Вашому будинку вже зовсім скоро лунатиме дитячий сміх.

www.victoriaclinic.com.ua
unnamed.png
Компанія «Медспорт тревел» створена з метою розвитку медичного та спортивного туризму, популяризації здорового способу життя та спортивного руху в Україні. Для надання професійних послуг та реалізації своїх проектів компанія залучає кваліфікованих медичних консультантів, перекладачів та професійних спортсменів, тісно співпрацює з національними та міжнародними організаціями.

Компанія «Медспорт Тревел» надає професійні послуги в підборі клінік, лікарів, діагностиці, лікуванні, оздоровленні та реабілітації; організації навчально-тренувальних зборів, змагань та спортивних заходів; діє на основі державної ліцензії туроператора і має право на створення своїх власних медичних і спортивних туристичних продуктів; активно розвиває внутрішній і зовнішній туризм.

www.ms-travel.com.ua
ak-logo2.png
З 1997 року клініка пластичної хірургії та медицини омолодження "АНА-Космо" займає позиції лідера у списку найпрестижніших клінік України та СНД. Клініка має найвищий рівень акредитації МОЗ України, 8 всесвітньовизнаних ноу-хау, новітнє устаткування та технології. Клініка відповідає європейським стандартам, протоколам безпеки та якості лікування.

Співробітники "АНА-Космо" - провідні фахівці України, які мають міжнародні дипломи та сертифікати.

www.anacosmo.ua
logo.jpg
"Київський центр фунготерапії, біорегуляції та Аюрведи" - медичний центр України, який займається комплексним підходом до проблеми здоров'я. Завдяки спільним зусиллям центру та Міністерства охорони здоров'я України був прийнятий і офіційно затверджений метод фунготерапії (лікування лікарськими грибами), як ефективний самостійний спосіб лікування багатьох соматичних захворювань, а також як метод превентивної, комплексної, реабілітаційної терапії онкологічних захворювань.

Центр існує вже більше 7 років і надає кваліфіковану допомогу пацієнтам.

www.fungo.kiev.ua
lic.png
"LIC Assistance" - асистуюча компанія, яка активно присутня на українському страховому та медичному ринку з 1997р. Колектив "LIC Assistance" супроводжує пацієнта від моменту подачі запиту на отримання медичних послуг до завершення лікування. Копманія надає будь-які послуги, пов'язані з організацією лікування: проживання, супровід, складання графіка відвідування клініки, організація вільного часу, перекладацькі послуги.

Основні медичні напрямки: репродуктологія, кардіохірургія, стоматологія.

www.lic.kiev.ua
logo-31.jpg

"AYMedical" - один из старейших операторов на рынке медицинских услуг и лечения в Израиле.

Официальный представитель клиник "Ассута", "Ихилов", "Шнайдер". Основные медицинские направления: гематология, онкология, ортопедия, отоларингология, офтальмология, кардиология, ЭКО, пластическая хирургия. "AYMedical" занимается детальной обработкой медицинского материала, подбором лучшего врача или специалиста, оптимизацией стоимости и времени пребывания в Израиле.


www.aymedicalcenter.wix.com

logo-white-en-681c.jpg
ISIDA - провідна спеціалізована клініка жіночого здоров'я, що об'єднує акушерсько-гінекологічний комплекс і три амбулаторно-поліклінічних центрів. Медичні центри ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та патронажному педіатричному нагляді.

Пацієнтами клініки ISIDA вже стали громадяни більш ніж 32-х країн Європи та Північної Америки.

Клініка має міжнародний сертифікат якості ISO 9001. У 2014 році ISIDA стала лауреатом двох великих європейських премій - International Socrates Award та European Awards for Best Practices 2014.

www.isida.ua
logo-qmedical2.jpg
Компанія QMedical є великим незалежним міжнародним координаційним центром організації діагностики та лікування в Ізраїлі. Центр безпосередньо співпрацює практично з усіма клініками та медичними центрами Ізраїлю, а також є їх офіційно зареєстрованим представником, що дозволяє надавати найкраще медичне обслуговування за найвигіднішими цінами.

Запит на лікування або другу думку направляється відразу декільком лікарям-фахівцям згідно специфіці діагнозу і скарг. Це дозволяє отримати професійний висновок відразу декількох фахівців в найкоротші терміни та скласти найточніший план обстеження та лікування в Ізраїлі.

www.qmedical.co.il
clinica-logo.png
Клініка Святої Катерини в м. Одеса вже 11 років рятує життя одеситів, українців та іноземних пацієнтів. За ці роки був накопичений колосальний досвід лікування найрізноманітніших захворювань, що дало можливість також відкрити багатопрофільну поліклініку, Службу швидкої допомоги та Відділення сімейної медицини.

Клініка Святої Катерини є лідером на півдні України зі стентування судин серця (більше 10 000 операцій за 11 років).

www.cardica.ua
logo_kardiolita.jpg
«Кардіоліта» (колишній Вільнюський центр кардіохірургії) - приватна багатопрофільна клініка - один з найбільших приватних медичних закладів Литви та країн Балтії.

Клініка заснована в 1998 р, надає повний спектр медичних послуг і є єдиним лікувальним закладом в країнах Балтії, яке отримало сертифікат міжнародної організації з акредитації "Joint Commission International", який засвідчує, що структура, управління, обладнання, персонал, інфраструктура, довкілля та всі надані послуги відповідають міжнародному стандарту.

У клініці накопичено багаторічний досвід діагностики та лікування пацієнтів з Росії, Беларуcі, України, а також країн Західної Європи.

www.kardiolita.lt/ru
aoc.gif
Австралійський Ортодонтический Центр - сімейна стоматологія, головний напрямок - профілактика захворювань щелепно-лицьового апарату дітей, починаючи з трирічного віку, рання корекція прикусу інноваційними технологіями.

Пріоритетний напрям - вирівнювання зубів у дітей без брекетів, за допомогою міофункціональна терапії та системи Міобрейс. Міофункціональна ортодонтія займається діагностикою та усуненням реальних причин скупченості зубів та недорозвинення щелепно-лицевих структур.

Стоматологічні послуги та кваліфікація стоматологів відповідає міжнародним стандартам, а санітарний режим дозволяє забезпечити повну стерильність і безпеку при лікуванні (у клініці впроваджено програму АНТИ-СНІД та АНТИ-гепатит).

www.aoc.kiev.ua
logo_eurolab.jpg
Медичний центр Eurolab - це комплексність надаваних послуг у сфері охорони здоров'я - можливість здати аналізи, пройти обстеження на найсучаснішому діагностичному обладнанні (УЗД, комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, рентген, мамографія, ендоскопія) останнього покоління SIЕMENS і проконсультуватися у висококваліфікованих лікарів зі знанням іноземних мов та досвідом роботи за кордоном, що дозволяє поставити точний діагноз і, відповідно, призначити необхідне лікування. Професіоналізм, персоналізований підхід, уважне ставлення до кожного пацієнта, унікальні технології діагностики та високий рівень обслуговування - це відмінні риси медичного центру Eurolab.

clinic.eurolab.ua/ru/
vnsolutions.png
VN Solutions є німецькою компанією, що спеціалізується на організації медичних послуг для російськомовних пацієнтів. Підбір фахівців у багатьох сферах медицини для діагностики, лікування, необхідного оперативного втручання, реабілітації, використовуючи передові методи, що застосовуються в сучасних німецьких клініках.

vn-solutions.de
logo_mim-kyiv-school-of-business-rgb.jpg
МВА-партнер

http://www.mim.kiev.ua
mtp_logo_big.jpg
Medical Tourism Poland надає інформацію про кращі медичні послуги і медичних працівниках у Польщі. Місія полягає у виявленні кращих лікарень, лікарів та медичних працівників, для просування своїх медичних послуг і досягнення кращих результатів.

http://www.medical-tourism-poland.com
logo-spa.jpg
Союз професіоналів СПА, готелів і Wellness-курортів України. Основною метою створення Союзу стала оптимізація і підтримка єдиної системи освіти, мотивації та підвищення кваліфікації фахівців і керівників індустрії курортного, готельного, СПА, а також Wellness-індустрії України.

Інформаційні партнери

euro_md_logo_a_rgb.jpg
Міжнародний медичний портал EuroMD - європейський інтернет-ресурс, що спеціалізується на розвитку медичного туризму в країнах Європи (Україна, Росія, Польща, Німеччина, Литва, Ізраїль). Тут будь-який доктор або пацієнт знайде не тільки корисну інформацію, фото або відео про лікування і оздоровлення, а й зможе скористатися безліччю медичних сервісів, повною базою медичних установ та лікарських препаратів, онлайн-консультаціями практикуючих докторів і багатьма іншими можливостями.

EuroMD - європейський інструмент інтеграції в медицині та медичному туризмі.

http://euromd.com

http://euromd.com.ua

https://euromd.ru
194567_431310906928432_19076171_o.png
DoctorGEO - це російськомовна аналітична платформа для розміщення інформації на тему медичного та лікувально-оздоровчого туризму для країн СНД.

DoctorGEO - це онлайн-портал і друкований журнал з актуальною інформацією як для професіоналів ринку, так і для пацієнтів, споживачів медичних та оздоровчих послуг за кордоном. DoctorGEO також виступає партнером та організатором ділових заходів. Компанія діє з 2012 року.

www.doctorgeo.info
unnamed_aeroplan.jpg
Журнал Aeroplan категорії «дозвілля і реклама на борту» inflight entertainment & advertisement. Видання безкоштовно адресується пасажирам авіакомпаній, що здійснюють регулярні рейси в Україну. Читацька аудиторія - особи, які часто користуються послугами авіаліній, в основному, з метою бізнесу, також - з метою відпочинку. Партнери журналу: British Airways, Royal Jordanian, KLM, LOT, Air France, Air Arabia, агентство Aviareps. Також поширюється в готелях, ресторанах, оздоровчих комплексах, на міжнародних виставках. Серед основних рубрик журналу: подорож і туризм, бізнес туризм, медичний туризм, здоров'я авіапасажирів.

http://aeroplan.org.ua/
mtek.jpg
Виставка і Конференція Медичного туризму «MTEC.Kiev» - унікальний формат заходу міжнародного рівня, яке проводиться спільно з виставками «Охорона здоров'я» та «Туристичний салон«Україна». MTEC.Kiev - це потужна платформа розвитку сфери медичного та оздоровчого туризму, яка націлена на об'єднання фахівців індустрії, обмін досвідом та підвищення кваліфікації лікарів-спеціалістів.

www.mtec.com.ua
ph.jpg
«Охорона здоров'я» - найбільша в Україні медична виставка, організаторами якої виступають компанії «Прем'єр Експо» (Україна), ITE Group Plc. (Великобританія), GІMA (Німеччина). Співорганізатор виставки - Міністерство охорони здоров'я України. Виставка проходить за підтримки Кабінету Міністрів України, Національної академії медичних наук України, Київської міської держадміністрації, УАМТ і багатьох інших медичних асоціацій та установ. Виставка «Охорона здоров'я» представляє собою перше в Україні і четвертим в Європі заходом міжнародного рівня і є дійсним членом UFI (Всесвітня асоціація виставкової індустрії).

www.publichealth.com.ua
logo_zdorov-info.png
Медичний портал України Здоров-Інфо - це спеціалізована довідкова служба, яка об'єднала інформацію про всі установи охорони здоров'я: поліклінікі, лікарні, діагностичні та медичні центри, диспансери, лабораторії, стоматології, аптеки, ліцеях, університетах, академіях, санаторіях, виробників медичного обладнання, постачальників товарів медичного призначення та громадські організації.

Крім зручної пошукової системи, ви можете скористатися послугами порталу: створити персональну сторінку своєї організації з докладним описом сфери діяльності; розмістити профільні статті, присвячені новинкам в діагностуванні та лікуванні; бути в курсі новинок і останніх подій у сфері медицини.

www.zdorov-info.com.ua
Запрошуємо Вас стати членом УАМТ! Для цього заповніть, будь-ласка, форму.

Наша адреса

02002, Україна, м. Київ

вул. Микільсько-Слобідська, 1а, оф. 76

Телефони

Тел./факс: +38 044 541 09 79

Моб. тел.: +38 050 330 10 08

Графік роботи

ПН-ПТ з 9:00 до 18:00

Email

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.