УАМТ активно співпрацює з рекламно-інформаційними структурами, піар-компаніями для збільшення пропаганди здорового способу життя, розвитку рівня медицини та медичного туризму в Україні.

Ми пропонуємо:

Конференції

 - Брати участь у організованих заходах (за підтримки УАМТ): у вітчизняних та міжнародних конференціях на пільгових умовах.

Реклама

- Брати участь у роботі форуму для спілкування пацієнтів, медичних працівників, страхових компаній та інших постачальників медичних послуг.

 

- Рекламувати і висвітлювати свої послуги на сайті УАМТ і сайтах, що мають відношення до Медичного туризму, журналі УАМТ та інших рекламно-інформаційних носіях - партнерів УАМТ

- Рекламувати свої послуги під час проведення рекламних та піар -заходів

- Брати участь у різних Інтернет -проектах з розвитку медичного туризму

Розвиток медичного туризму

- Мати доступ до досліджень ринку медичного туризму, як в Україні , так і за кордоном

- Висвітлювати взаємодію з українськими та міжнародними громадськими організаціями, благодійними організаціями

- Отримувати і надавати об'єктивну інформацію про кращі лікувально-профілактичні установи та провідні клініки України, про якість їх медичної допомоги, ефективність та результативність лікування

- Мати підтримку від УАМТ в розвитку та захисті репутації медичного туризму України в плані відповідності високому рівню якості наданих медичних послуг і міжнародним стандартам лікування та профілактики.